Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.

O klubie

Super User włącz .

     Jesteśmy grupą przyjaciół, posiadającą trochę wolnego czasu oraz pasjonującą się motocyklami. Większość z nas poznała się dzięki motocyklom, jednak niektórzy znają się już od dawna. Połączyła nas miłość do motocykli.

     Pierwsze rozmowy o założeniu klubu rozpoczęły się w 2013 roku. Wtedy też zorganizowaliśmy kilka spotkań organizacyjnych, na których zdecydowaliśmy się powołać grupę motocyklową „Bieszczadzkie Wilki”, jak również uzgodniliśmy zasady jej funkcjonowania, logo oraz wiele innych ważnych spraw.

     Naszym celem jest skupienie miłośników do motocykli zamieszkujących Bieszczady i okolice w jednym miejscu, co powoli staje się faktem. Wspólne imprezy, wyjazdy, spotkania, integrują nas.

     Członkiem grupy może zostać każdy zainteresowany, bez względu na wiek, narodowość, wyznanie oraz status społeczny. Przynależność do grupy nie jest uwarunkowana składkami, a także model czy rodzaj motoru nie ma znaczenia.

     Jesteśmy grupą posiadającą zarząd, a rolę tą pełni kilka osób, które zajmują się organizowaniem spotkań, wyjazdów, aktualizacją i prowadzeniem strony internetowej, fotografowaniem wszystkich wydarzeń.

     Jeśli jesteś zainteresowany naszym klubem, i chcesz do nas dołączyć, po prostu się z nami skontaktuj. W zakładce „Kontakt” znajdziesz wszystkie możliwe rodzaje kontaktu z naszą grupą. Jeżeli natomiast chcesz skontaktować się z administracją strony, kliknij tutaj.

 

   
   

Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

Linki

baner wilki reklama2
roi mgm

Jeśli chcesz zamieścić tutaj swój link(reklamę) napisz do nas.